Voyage Sorgun Select ligt direct aan het mooie zandstrand. Ca. 4 km van het historische, oude stadscentrum van Side.
Faciliteiten: Dit verzorgde, uitgestrekte vakantiecomplex biedt u behalve het fantastische strand, een poolarea waar u zeker enthousiast over zult zijn. De op de pier gebouwde ‘steigerbar’ ongetwijfeld de leukste bar, waar ’s avond ook gedanst wordt. Behalve dat kunt u gebruik maken van een beachbar, poolbar, snackbar, lobbybar en de aquariumdisco met een internationaal drankaanbod. Een goed ingericht restaurant en televisieruimte (satelliettelevisie) maken het serviceaanbod compleet. Ook voor de kleintjes wordt gezorgd; er is een miniclub, een speelplaats en een kinderbad. Hammam, sauna en massage (tegen betaling). Winkeltjes.
Kamer: De aantrekkelijke kamers beschikken over airconditioning, kluisjes, radio, douche en toilet. Alle kamers hebben balkon (deels met zeezicht).
Sport: Sportanimatie, tennis (tegen betaling) tafeltennis, biljart en voetbalveld.
Verzorging: All inclusive: dwz ontbijt, lunch, diner & alle lokale alcoholische- en non alcoholische dranken inbegrepen |