Ligging: Vera Hotel Prince Ada is een gezellig complex en ligt op circa 4 km. van het centrum van Kusadasi en op ongeveer 300 meter van het Kustur-strand. Op 500 meter zijn er enkele winkeltjes en restaurants. Het centrum van Kusadasi is zeer goed te bereiken met de dolmus busjes die hun halte voor het hotel hebben.
Faciliteiten: Het hotel bestaat uit 3 gebouwen in een U-vorm met in het midden het zwembad. Het complex heeft een schitterende tuin met een kleine vijver. De accommodatie is voorzien van een receptie en een lobby met zitjes en een bar, binnen- en buitenrestaurant, pool bar, terras- bar, wasserette, tv-ruimte, een buitenzwembad met een apart kinderbad, een zonneterras met ligstoelen en parasols en een minimarkt. De accommodatie biedt animatie en een miniclub.
Kamers: De kamers zijn verzorgd ingericht en voorzien van een telefoon, airconditioning, televisie en een badkamer met douche, toilet en haardroger. Alle kamers beschikken over een balkon met een zitje.
Sport & ontspanning: Het hotel biedt gratis: tennis (overdag), tafeltennis en volleybal. Tegen betaling wordt geboden: tennis (’s avonds), biljart en diverse watersportmogelijkheden.
Verzorging: U verblijft op basis van All-Inclusive: *Ontbijt 07:00-10:00 *Lunch 12:30-14:30 *Thee-uurtje 17:00-18:00 *Diner 19:30-21:30 *Lokale alcoholische en non- alcoholische dranken bij bepaalde bars tussen 10:00-00:00 uur. |