Ligging : Gelegen op 3 km van Alanya, 500 m van het Ulas-strand, in een zeer rustige woonbuurt. Op 100 m. van de nieuwe jachthaven, waarop U een schitterend uitzicht hebt vanuit het hotel. Het hotel is opgetrokken in een typisch Turkse stijl en is verdeeld over een mooie grote tuin met bananenbomen. Ze straalt dan ook een gezellige authentieke en exotische sfeer uit. Eenvoudig maar zeer gezellig budgethotel.
Faciliteiten : Dit in totaal 105 kamers tellend complex bestaat uit 28 standaard kamers, 77 bungalowkamers en een aantal suite kamers. Verder vindt U in dit hotel de receptie, lobby, gezellige tuin, mooi zwembad met kinderbad en een binnenrestaurant. Tijdens het dinner kan U genieten van de avondanimatie. Relaxen kan in het Turks Bad (Hammam) en tijdens de massage (tegen betaling), kinderen vertoeven in het klein speelpark. Genieten van de exotische nachten kan tijdens de Turkse avonden en shows. Of van het uitzonderlijk mooi uitzicht op het terras of aan de bar.
Kamers : De eenvoudige, doch verzorgde kamers zijn voorzien van split airco, satelliet TV, telefoon en badkamer met douche en WC.
Verzorging : U verblijft in dit authentiek hotel op basis van een eenvoudige all inclusive formule : 07u30 - 10u00 : Ontbijtbuffet 12u00 - 14u00 : Lunchbuffet 16u00 - 17u30 : Koffie/thee-break 19u00 - 21u30 : Dinner in open buffet. 10u00 - 23u00 : alle locale warme en koude alcoholische en non-alcoholische dranken, met uitzondering van verse fruitsappen. na 23u00 zijn alle dranken en eventuele snacks tegen betaling. |