Ligging: Princesa Yaiza Resort Hotel ligt direct aan het zandstrand "Playa Dorada". 800 m van het centrum van Playa Blanca en ongeveer 35 km van de luchthaven van Lanzarote.
Faciliteiten: Het hotel heeft in totaal 385 kamers verdeelt over 5 verdiepingen. Verder beschikt dit hotel over de volgende faciliteiten, meerdere liften, winkeltjes, salons, nightclub, internet (tegen betaling), kapper. Groot zwembad (zoet water) in de winter verwarmbaar, Thalasso center met 1 overdekt zwembad (zout water, tegen betaling), jacuzzi. Op het zwembadterras staan ligstoelen, parasols en een handdoekenservice tot uw beschikking. Ligstoelen en parasols op het strand zijn tegen betaling.
Tijdens uw verblijf kunt u genieten van de heerlijke keuken van dit hotel. Het ontbijt is in buffetvorm · Hoofdrestaurant "Yaiza" (diner in buffetvorm en showcooking), Italiaans restaurant "La Piazzetta" (diner met buffet en showcooking), Mexicaans restaurant "La Hacienda" (diner met buffet en showcooking), Japans restaurant "Kampai" (diner met showcooking, mits reservatie), A la carte restaurant "Isla de Lobos" met terras (middagmaal enkel in het hoogseizoen en diner, mits reservatie, niet inbegrepen in half pension), Half pension = ontbijt en diner (diner in één van de 3 themarestaurants of het hoofdrestaurant), Snackbar aan het zwembad. En voor de diverse drankjes kunt u terecht in de poolbar, cocktailbar of pianobar.
Tevens biedt dit tophotel diverse sportmogelijkheden. U kunt gratis gebruik maken van de tennisbanen (verlichting is tegen betaling), beach-volley, omni-sportterrein, fitnessruimte (tegen betaling) squash, Thalasso center met sauna, Turks bad, massage"Vital Center" met verschillende behandelingen: anti-stress behandelingen, post-natale behandelingen, relax-ruimte met speciale muziek en tisanerie, cardio-training en een vitamine-bar.
En ook aan de allerjongste gasten is gedacht; Kikoland (naast het hotel gelegen), 4 speeltuinen, miniclub van 3 tot 12 jaar, babybedjes, kinderstoelen in het restaurant, babysitterservice (tegen betaling)
Kamers: Het neusje van de zalm qua elegantie en comfort. Dat merkt u meteen aan de luxueuze en smaakvol ingerichte kamers en de stijlvolle restaurants. Badkamer met bad/douche en toilet, haardroger, badjas, slippers. Airconditioning, roomservice 24/24, radio zitgedeelte, telefoon, satelliet-TV, minibar, kleine koelkast, Kluisje tegen betaling.) Kamers hebben terras of balkon met gedeeltelijk zeezicht. Verzorging: U verblijft hier op basis van logies en ontbijt. Tegen een toeslag kunt u halfpension bijboeken. |