Ligging: Los Salmones appartementen liggen in het centrum van Playa de Ingles. Slechts 125 meter van het winkel- en uitgaanscentrum Aguila Roja en El Veril. Een kleine supermarkt ligt op 100 meter van uw appartement. Op ca. 600 meter afstand vindt u de winkelcentra Kashbah, Metro en Plaza.
Faciliteiten: Dit complex heeft de volgende faciliteiten: een receptie alwaar men Engels, Frans en Duits spreekt, lift (in ieder gebouw één), snackbar, buitenbar, restaurant met rookvrije ruimte, zwembad met zonneterras, ligbedden en parasols. Tafeltennistafels, poolbiljart, speelautomaten en een uitgebreid animatieprogramma. Tegen betaling kunt u ook gebruik maken van de minigolf en de tennisbaan. In de avonduren organiseert dit appartement geregeld een gezellige showavond of karaoke. Er is een geldautomaat (Europas, Giropas, Euro/Mastercard) bagageruimte, internet voor openbaar gebruik, wasmachine en wasdroger.
Kamer: Het complex bestaat uit totaal 296 appartementen die verdeeld zijn over 4 verschillende gebouwen. De 2-kamerappartementen zijn geschikt voor 3 volwassenen of 2 volwassenen met 2 kinderen. In de woonslaapkamer treft u een bedbank, telefoon, TV (tegen betaling), kluisje (tegen betaling), Kleine kitchenette met 2 kookplaten en koelkast. Aparte slaapkamer met 2 bedden. Badkamer met bad/douche, toilet en bidet. Alle appartementen beschikken over een klein terras of balkon met zitje.
Verzorging: U verblijft in dit appartement op basis van logies. Tegen betaling van een toeslag kunt u verblijven op basis van halfpension. Alle maaltijden worden geserveerd in buffetvorm. Driemaal per week worden de appartementen schoongemaakt. |
|