Dit pas gerenoveerde boutique hotel is de belichaming van "goedkope en chique" accommodatie in het hart van Athene. De door Philippe Stark ontworpen stoelen, speciaal voor het hotel ontworpen meubelen, glazen bassins en hydro-massage douches creëren een hippe sfeer voor het design bewuste publiek. Het Best Western Elysium Design Hotel is vlakbij het Omonia Metrostation en het Nationaal Archeologisch museum gelegen. Psiri, Kolonaki en Gkazi, de uitgaansgebieden van Athene, zijn binnen een paar minuten te bereiken.
Faciliteiten: Receptie 24 uur, Terras, Rookvrije kamers, Liften, Kluis, Geluidsdichte kamers, Verwarming, Designhotel, Bagage-opslag
Diensten: Kamerbediening, Wasserij, Internetdiensten, Valutawissel, Autoverhuur, Fax / kopieer faciliteiten.
Eten&drinken: Vele koude hapjes en drankjes (zelfs Champagne!) kunnen uit de automaten op de 1e verdieping worden gekocht. Een goede selectie van huisgemaakte ingrediënten gecombineerd met lokale Griekse delicatessen worden gebruikt in ons vernieuwde ontbijt dat een echt "thuisgevoel" creëert bij onze gasten.
Kamers: De 16 elegant ingerichte kamers zijn ideaal voor reizigers die op zoek zijn naar een stijlvolle omgeving, op loopafstand van de bezienswaardigheden en het nachtleven van Athene. Alle kamers zijn twinkamers en hebben door Philippe Stark ontworpen stoelen, speciaal voor het hotel ontworpen meubelen, glazen bassins, hydro-massage douches, airconditioning, satelliet tv, telefoon, ADSL modem, haardroger, koelkast, kluis en een origineel kunstwerk van Maira Korkol.
De omgeving: Omonia plein is het hart van Athene. De meeste activiteiten vinden hier en in de meest toeristische gebieden als Monastiraki, Plaka en Psiri plaats. Alles op minder dan 10 minuten lopen vanaf het hotel (of 1 halte met de metro).
Verzorging: Logies |