Ligging: Oriental Resort Hotel ligt direct aan het langgerekte privé strand van Nabq Bay. Het levendige centrum van Na’ama Bay met boulevard en winkeltjes ligt op 20 kilometer afstand. Er is vijf keer per dag een shuttleservice naar het centrum van Na’ama Bay.
Faciliteiten: Oriental heeft een receptie, lounge, winkeltjes, kapper, liften, een tv-ruimte, bar en discotheek (drankjes niet inbegrepen). Er is een buffetrestaurant en een à la carte restaurant. Buiten bevindt zich een groot zwembad met afgescheiden kinderbad. Diverse zonneterrassen bevinden zich rondom het zwembad met ligbedden, parasols en handdoekenservice. Er is een pool(snack)bar. Op sportief gebied vindt u in dit hotel een tennis- en squashbaan, tafeltennis, volleybal, biljart en een fitnessruimte. Er is een sauna en massage (tegen betaling). Op het strand vindt u een beachbar, ligbedden en parasols. Voor de kinderen is er een spelletjesruimte, speeltuin en miniclub (2-12 jaar).
Kamers: Satelliet-tv, telefoon, koelkastje, kluisje en airconditioning. Badkamer met bad of douche en haardroger. Uw balkon of terras heeft een zitjemet zwembad- of zeezicht. Verzorging: De verzorging is op basis van All Inclusive. Alle maaltijden zijn in buffetvorm. |